Лідери пізнають Україну

Всім відомо, що найактивніший період пізнання світу – це шкільні роки. Це час, коли людина має обрати свій життєвий шлях та може реалізувати себе як особистість. В рамках проекту «Лідери пізнають Україну» та завдяки сприянню голови Чемеровецької районної ради Ігоря Івановича Забіяки, лідери районної ради старшокласників вкотре подорожують мальовничими куточками нашої України.
Наша співпраця з органами місцевої влади стартувала у листопаді 2014 року, тоді, коли відбулася саме та ключова зустріч, де лідери учнівського самоврядування заручилися підтримкою Ігоря Івановича та почали активну співпрацю. За підтримки голови районної ради реалізовано ряд акцій та проектів, а тепер для нас стала реальністю поїздка до міста Тернопіль, яка відбулася 15 травня.
Місто Тернопіль – одне з найкращих міст України. Воно справляє враження європейського містечка, де проживають дуже привітні, добрі та патріотичні люди. А саме місто вражає чистотою, високим культурним розвитком та гарними краєвидами. Поїздка була цікавою та пізнавальною, адже ми мали можливість відвідати Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського. Нам провели надзвичайно цікаву екскурсію, під час якої ми змогли відвідати музеї,корпуси, кафедри університету, семінарські заняття та отримали ґрунтовну інформацію про навчання в закладі. Екскурсія видалася надзвичайно цікавою, адже для підготовки кваліфікованих фахівців в університеті створено всі умови: потужна матеріальна база, сучасне медичне обладнання, комп’ютерна техніка , електронні мікроскопи і т.д. Завідувачі кафедр, викладачі та інші працівники університету доклали максимум зусиль, щоб якомога більше розповісти нам про заклад та ознайомити нас з лікувальною справою. Вважаю, що екскурсія була особливо актуальною та корисною для нас, тому що лідерам, які вирішили пов’язати своє майбутнє з медициною, була надана маса інформації про навчання. Вважаю, тепер багато хто з лідерів самоврядування добре подумає над вибором своєї професії та зробить правильний вибір.
Після цікавої екскурсії до озера, яке є справжньою перлиною міста, ми також прогулялись старовинними тернопільськими вулицями. Пізніше ми мали можливість відпочити та добряче розважитись у розважальному центрі «Подоляни», що нам надзвичайно сподобалось.
Я, як голова районної ради старшокласників, хочу висловити слова подяки очільнику районної ради Забіяці І. І. – організатору нашої екскурсійної поїздки, за нашу тісну співпрацю та розуміння, втілення наших дитячих ідей та мрій у реальність. Сподіваємось на подальшу співпрацю та підтримку.
Фугело Дарія, голова Чемеровецької районної ради старшокласників