Діти – дітям війни

Районна святкова концертна програма «Діти – дітям війни», яка відбулася 7 травня 2015 року в Чемеровецькому будинку дозвілля та мистецтв, була завершальним етапом однойменного учнівського проекту.
Проведена велика дослідницька робота в кожному навчальному закладі, записані спогади тих, у кого війна 1939-1945 років забрала безхмарне дитинство. Школярі вивчали пісні, які співали ветерани в роки своєї молодості. Дуже хотілось долучитись до долі дітей війни, зігріти їх своїм теплом і подарувати свято для душі.
Ми дуже щасливі, що таке свято вдалося. Кожна пісня – то пісня серця, яка навіювала приємні спогади і повертала в молодість. Особливо приємно було, коли підспівував зал, а очі у ветеранів світилися радістю.
Оформлення сцени, одяг ведучих свята був у стилі 50-х, звучала розповідь про життєвий подвиг дітей війни. А концертну програму супроводжував відеоряд із світлин тернистого, але такого гідного життя наших ветеранів. Найбільше захоплення викликав виступ дитячого духового оркестру Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
І все це завдяки творчості наших педагогів і учнів, небайдужості сільських голів та депутатів районної ради, а також спонсорській допомозі громадської організації «Чемеровеччина – за конкретні справи» народного депутата України О.В.Гереги.
Особливо приємно було почути від глядачів – дітей війни слова подяки організаторам і учасникам концертної програми. Впевнена, що учнівська молодь і надалі буде реалізовувати такі добрі та світлі проекти.
Однак, прикрим фактом є байдужість голів Андріївської, Вівсянської, Жабинецької, Івахновецької, Кутковецької, Летавської, П’ятничанської, Хропотівської сільських рад, які не забезпечили підвіз дітей війни свого населеного пункту на святкову концертну програму. Хочемо вірити, що активна громадська позиція буде допомагати нам у реалізації спільних завдань.
Т.Антецька, методист райметодкабінету, автор ідеї.
Діти дітям війни