«Шляхи підвищення ефективності діяльності психологічної служби ЗНЗ району»

25.02.2016 року на базі РМК відбувся семінар «Шляхи підвищення  ефективності діяльності психологічної служби ЗНЗ району» з досвіду роботи практичного психолога  Свіршковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Весни Аліни Володимирівни.

В ході семінару були розглянуті питання:

  • Самоосвіта один із шляхів підвищення професійної майстерності психолога.
  • Презентація досвіду «Портфоліо практичного психолога».
  • Презентація блогу
  • Кольоротерапія «Весна».

На завершення  семінару практичним психологом Весною А.В. було запропоновано майстер-клас  з арт-терапії «Квіти з сюрпризом». Арт – терапія дозволяє пізнавати себе і навколишній світ. У художній творчості людина втілює свої емоції, почуття, надії, страхи, сумніви і конфлікти. Відбувається це на не свідомому рівні, і людина дізнається про себе і про оточуючих  багато нового та цікавого. Даний вид роботи допомагає розвинути в людині креативність мислення; зміцнити свою пам’ять, розвинути увагу, розкрити внутрішні сили; сприяє підвищенню самооцінки; вчить розслаблятися і позбуватися від негативних емоцій і думок; при груповій роботі розвиваються  в людині важливі соціальні навички. Усі присутні мали можливість зробити троянду з цукеркою, яка приносить щастя, удачу і дарує гарний настрій. Це  заняття  подарувало масу позитивних емоцій, вражень, адже кожен виріб був особливим і нагадував прихід весни. Сподіваємось що учасники семінару отримали нові знання, вміння та гарний настрій.

підвищення ефективності діяльності психологічної служби ЗНЗ району DSCN2864 DSCN2874 підвищення ефективності діяльності психологічної служби ЗНЗ району