Подаруй дитині свято

Наближається Свято Миколая – улюблене свято усіх українських діточок, якого вони з нетерпінням чекають, адже в особливу зимову ніч, напередодні 19 грудня, кожна дитина, яка протягом року добре поводилась, була чемною і слухняною – отримує дарунки від Святого Чудотворця.
З нетерпінням чекають на нього діти з особливими освітніми потребами, які також мріюють про автобота, вантажівку, “Lego”, книгу про природу з глянцевими малюнками.
6 грудня 2016 року за ініціативи голови районної ради С.Павлишиної та відділу освіти, за участю голів сільських та селищних рад, обласних та районних депутатів, пересічних громадян, на святі з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування було проведено благодійну акцію “Подаруй дитині свято” до дня св. Миколая. В ході акції було зібрано 1300 грн., які допоможуть здійснити мрії дванадцятьом діткам з різних шкіл району.
Нікого з присутніх та запрошених на свято не могли не зворушити малюнки з омріяними подарунками та листи до св. Миколая, які діти так старанно готували.
Щиро сподіваємося, що такі благодійні акції дозволять всім повірити в диво, добро та казку, любов і щедрість, співчуття.
С.Пушкаренко, завідуюча ПМПК

s39272991

s50877337

gukiv2