Додаток 2

Додаток 2

до наказу відділу освіти

від 02.10.2014. №140-о

Склад журі

для проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів у 2014 – 2015 н.р.

 

Українська мова і література

 

Проців Г.А. – завідувач  райметодкабінету, голова журі

Члени журі:

1.Романюк Т.М. – заступник директора з навчальної роботи  Жердянської ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Старший вчитель»;

2. Чухрій О.М. – вчитель Чемеровецького НВК № 1, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Старший вчитель»;

3. Мага О.П. – вчитель Андріївської ЗОШ І-ІІ ст., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Старший вчитель»;

4.  Калуцька В.С.– заступник директора з навчальної роботи Летавського НВК,  спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Старший вчитель»;

5.  Мещишина М.П. – вчитель Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Старший вчитель»;

6. Король Таїсія Григорівна – вчитель Свіршковецької ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Вчитель-методист»;

7. Пекарчук Лариса Вікторівна – вчитель Кугаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

8. Крук Майя Віталіївна – вчитель Вівсянської ЗОШ І-ІІ ст., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

9. Анохіна Ніна Петрівна – вчитель Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

 

 

Математика

 

Ворона Валентина Володимирівна  – методист райметодкабінету, голова журі

Члени журі:

1.  Михайловська  Людмила Михайлівна  –  директор  Івахновецької  ЗОШ І-ІІ  ст.,  спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії,  «Вчитель-методист».

2.  Адамчук  Лариса  Григорівна  –  вчитель  Зарічанської  ЗОШ І-ІІІ  ст.,  спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії

3.  Гутинська  Юлія Володимирівна  –  вчитель  Чорнянської  ЗОШ  І-ІІІ  ст.

4.  Зубик  Людмила  Михайлівна  –  вчитель  Летавського  НВК,  спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії,  «Старший  вчитель»

5.  Гривнак  Валентина Володимирівна  –  вчитель  Почапинецької  ЗОШ І-ІІІ  ст.,  спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії;

6.  Грищишена  Валентина  Володимирівна  –  вчитель  Чемеровецького  НВК №1,  спеціаліст  вищої  кваліфікаційної   категорії,  «Вчитель-методист».

 

Фізика

 

Ворона Валентина  Володимирівна – методист райметодкабінету, голова журі

Члени журі:

1.  Найчук  О.А.  –  вчитель  Більської  ЗОШ І-ІІІ  ст., спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії,  «Старший  вчитель»

2.  Пасічник В.П.  –  вчитель  Чемеровецького НВК№1,  спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії, « Старший  вчитель»

3.  Варениця О.А.   –  вчитель  Кутковецької  ЗОШ І-ІІІ  ст.,  спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії

4.  Баран  Л.В.  –   вчитель  Жердянської  ЗОШ І-ІІІ  ст.,  спеціаліст  І  кваліфікаційної категорії.

5.  Кизима  Л.П.  –  вчитель  Юрковецької  ЗОШ І-ІІ  ст.,  спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії,  «Старший  вчитель»

6.  Соколовська  Любов  Олександрівна –  вчитель  Гуківської  ЗОШ І-ІІІ  ст., спеціаліст  вищої    кваліфікаційної  категорії.

 

Астрономія

 

Ворона Валентина Володимирівна – методист райметодкабінету, голова журі

Члени журі:

1.  Томащак  Лариса  Іванівна  –   вчитель  Зарічанської  ЗОШ І-ІІІ  ст.

2. Курілін  Сергій  Володимирович  –  вчитель  Свіршковецької  ЗОШ І-ІІІ  ст. спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії

3.  Мазур  Володимир  Валентинович  –  вчитель  Вільховецької  ЗОШ І-ІІІ   ст. , І кваліфікаційна категорія

 

Інформатика

 

Колісник Олександр  Миколайович . – методист райметодкабінету, голова журі.

Члени журі:

1.  Пагор  Юрій  Вікторович  –  вчитель  Чемеровецького НВК №1,  кваліфікаційна  категорія –  спеціаліст.