Всеукраїнський експеримент (З досвіду роботи Т.Антецької)

16 грудня 2013 року відбулося засідання комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах на базі Інституту інноваційних технологій МОН України в м. Києві.

 Дане засідання проводили:
 Бех Іван Дмитрович – директор Інституту проблем виховання Національної Академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України;
 Оржеховська Валентина Михайлівна – головний науковий співробітник лабораторії превентивного виховання Інституту проблем виховання
Національної Академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук, професор;
 Кириленко Світлана Володимирівна – начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук.
 На шанованому зібранні загальноосвітні навчальні заклади району представляли Орловська Надія Михайлівна – методист Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Проців Ганна Альбертівна – завідувач Чемеровецьким райметодкабінетом.

 У презентації були висвітлені мета, завдання і обґрунтування теми науково-дослідної роботи «Система державно-громадського управління у формуванні просоціальної поведінки дітей та учнівської молоді в умовах превентивного виховного середовища».

Заявки на проведення дослідно-експериментальної роботи та презентацію навчальних закладів зробили керівники:

Чебаник М.М. – директор Будинку школярів;

Павлишин С.М. – директор Чемеровецького НВК №1;
Срібняк В.В. – директор Свіршковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Чорнюк О.Г. – директор Гуківської ЗОШ І-ІІІ ст.
 Прозвучало ряд запитань, пропозицій, рекомендацій і побажань від членів комісії. Всі заявки схвалено і висловлено думку про те, що дослідно-експериментальна робота навчальних закладів Чемеровеччини – це перший і дуже необхідний досвід співпраці науковців і практиків з питань виховання дітей та учнівської молоді.

 Т. Антецька – методист РМК,
 відповідальний виконавець
 дослідно-експериментальної роботи