«Україна у моєму серці» (З досвіду роботи Т.Антецької)

         

Україна в серці

Україна в моєму серці

  Районний фестиваль української сучасної патріотичної пісні «Україна у моєму серці» стартував 21 жовтня у Закупнянській ЗОШ 1-111 ступенів. Прозвучали кращі мистецькі твори патріотичного спрямування. Конкурсний відбір проводили спільно з батьками і громадою селища. Три солісти вибороли право поїхати на дитячо-юнацький фестиваль «Сурми звитяги» у місто Львів: – Смола Ілона (Закупнянська ЗОШ );

–         Слободанюк Аліна (Вільховецька ЗОШ);

–         Антонів Ельвіра (Гусятинська ЗОШ).

 

Сучасні патріотичні пісні 22 жовтня звучали в актовій залі Зарічанської ЗОШ 1-111 ступенів. Дитячий фестиваль прийшли привітати піснею працівники місцевого Будинку культури. А учні 8 класу Летавського НВК подарували учасникам фестивалю літературно-музичну композицію «Україну любитиму я». Виступи всіх учасників були яскравими і патріотичними. Однак, найбільше вразили і заслуговують на поїздку у Львів:

–         Овчарук Максим (Зарічанська ЗОШ);

–         Загородна Ольга (Почапинецька ЗОШ);

–         Войтов Назар (Летавський НВК).

 

23 жовтня фестиваль «Україна у моєму серці» проходив на базі Вишнівчицької ЗОШ 1-111 ступенів. Його відкрили вчителі школи піснею «Україна – це ми». Найкраще підготувались  школярі Вишнівчицької і Хропотівської школи, а найбільшу кількість балів отримала:

– Старушок Юлія (Вишнівчицька ЗОШ).

Успішно, яскраво і патріотично пройшов черговий етап фестивалю патріотичної пісні  “Україна у моєму серці” на базі Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Чудове виконання пісень, костюми виконавців, сценарій дійства – все продумано і організовано на хорошому рівні. Найбільшу кількість балів і право бути учасниками Всеукраїнського фестивалю “Сурми звитяг” отримали:

  • Ваврушко Юлія (Чорнянська ЗОШ);
  • Федорова Каріна (Циківська ЗОШ);
  • Буць Аліна (Більська ЗОШ);
  • Кобильник Ілона (Черчецька ЗОШ)