Тобі – справжньому: педагогу, наставнику, творцю!

Вчитель! Скільки в ньому зосереджено знань і мудрості, доброти і душевного тепла, людяності і постійного неспокою за підростаюче покоління! Саме в ці осінні дні вчителю держави Україна виповнюється 25, рівно стільки, скільки нашій незалежній Батьківщині!
В освіті Чемеровеччини за ці роки відбувалося чимало хороших і знакових подій, серед яких є досить вагома: починаючи з 2001 року завдяки спільному рішенню відділу освіти Чемеровецької районної державної адміністрації та райкому профспілки працівників освіти започатковано районну освітянську премію імені Василя Сухомлинського «Серце віддаю дітям». З того часу цією премією було нагороджено 15 освітян з різних навчальних закладів району, різних за віком, фахом, темпераментом, але таких єдиних в плані майстерності, педагогічної свободи і творчості. Сьогодні ж увесь педагогічний загал щиро вітає цьогорічного номінанта – методиста Чемеровецького районного методичного кабінету Тетяну Степанівну Антецьку. Адже вона є одним із тих педагогів, хто здійснює зв’язок часів і поколінь, формує найвищі людські якості, виховує патріотів рідної землі, ініціює безліч проектів і постійно експериментує, творить завтрашній день України. Ціле покоління учителів незалежної української держави, ім’я якому досвід і майстерність, пошук і політ, творчість і неспокій змогли відшукати свій стиль і створити власний «бренд», коли не тільки гортали сторінки освітянської газети «Позиція», незмінним редактором якої більш ніж 10 років є Тетяна Степанівна, а й ставали її дописувачами. Вкотре під її керівництвом заявили про себе на Всеукраїнському рівні навчальні заклади нашого району – учасники експерименту з питань превентивного виховання.
Низький уклін вам, Тетяно Степанівно, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, світлої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!
З повагою колектив Чемеровецького РМК

img_3711