Районний семінар директорів шкіл «Хмарні сервіси як чинник розвитку освіти»

   20 жовтня 2016 року на базі Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені С.М.Раєвського відбувся семінар директорів шкіл району «Хмарні сервіси як чинник розвитку освіти».
Організаційна частина семінару розпочалася з підведення підсумків районного конкурсу по використанню відновлювальної енергії на об’єктах соціальної сфери та в сільських територіях за напрямком енергоефективності за участю Третяка В.А., координатора Хмельницького ОПВ. Всього учасниками конкурсу було подано більше 50 робіт, 9 з яких було визначено переможцями у трьох номінаціях.
З питанням «Використання он-лайн взаємодії як сучасного науково-методичного простору для роботи вчителя» виступила завідувач Чемеровецьким РМК Проців Г.А.
Актуальні роздуми з проблеми «Хмарні сервіси як чинник розвитку освіти», а також практикум по роботі в хмарних сервісах запропонувала директор школи Л.Старушок.
Цікавим з точки управлінця виявився досвід роботи «Хмарні сервіси в роботі керівника школи», представлений ЗНР В.Пентій. Особливостями спілкування з батьками в хмарному середовищі поділилася класовод 1 класу Карпатська Т.М.
Практичну складову згаданої проблеми було реалізовано на уроках англійської мови у 5 класі (вчитель Осипенко Т.М), зарубіжної літератури у 6 класі (вчитель Мостіпака Л.В.), біології у 8 класі (вчитель Швець Т.А.).
Семінар став продовженням роботи керівників ЗНЗ у пошуку нових знань,обміну досвідом та визначенні траєкторії руху в умовах децентралізації та створенні об’єднаних територіальних громад.

dscf5901

dscf5899

dscf5896

dscf5875
dscf5911
dscf5910
dscf5906