Проблемний семінар «Булінг як психолого-педагогічна проблема та шляхи її вирішення»

SAMSUNG CAMERA PICTURES

    4 листопада 2016 року в Більській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. К.Геренчука практичний психолог Надія Тютюнник та методист РМК Світлана Пушкаренко провели проблемний семінар  «Булінг як психолого-педагогічна проблема та шляхи її вирішення». У межах заходу його учасники ознайомилися з теоретичними засадами соціально-економічних викликів і проблем в дитячому середовищі, а саме булінг у школі: причини, наслідки, допомога.  Гості школи відвідали годину психолога у 9 класі «Протидія булінгу» на якій учням  було розкрито поняття та види булінгу, переглянуто  та обговорено відео «Соціальна реклама. Протидія булінгу» Цікавим та повчальним був практикум «Аналіз ситуацій». Діти змогли проявити себе та закріпити набуті знання під час створення  інформаційного – постера  «Шкільний булінг» та пам’ятки  «Як зупинити насильство».

   Завершувався семінар майстер-класом з арт-терапії на якому практичні психологи  відпочили,   розкрили творчий потенціал, виразили свої почуття  та виготовили цікаві «Смайли».

    Тема семінару спонукала до роздумів як дирекцію закладу так практичних психологів району та учнів. Усі отримані знання знайдуть своє конструктивне русло та пройдуть ехом по навчальним закладам району.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES