Повір у себе

Багато особливих днів  має наш календар, але особливим є Міжнародний день інваліда. Це день коли гостро відчувається, що поруч є люди, які потребують нашої допомоги і підтримки.

У школах району на індивідуальній формі навчаються сьогодні 22 дитини з особливими потребами. Ці діти дещо обмежені у спілкуванні з однолітками, у пізнанні оточуючого світу, у розвагах. Вони потребують більше уваги, любові, піклування, і разом з тим особливо не вирізняються з поміж однолітків. Щоб довести це працівниками психолого –медико-педагогічної консультації було організовано для дітей даної категорії районне свято «Повір у себе», свято доброти і милосердя, любові і турботи до ближнього. Приємно, що у цей день, відклавши інші важливі справи, з подарунками і словами підтримки завітали представники влади: голова  районної ради Забіяка І.І., заступник голови райдержадміністрації Батюк О.Б., начальник відділу освіти, молоді та спорту Павлишина С.А. З доброю порадою, словами втіхи і розради, божим благословенням звернувся до присутніх отець Михайло (с. Хропотова).

Сонячні теплі іграшки-Живчики, блокноти, ручки, солодощі передали присутнім депутат обласної ради М.В.Загородній і депутати районної ради О.Г.Варук, О.П.Чорний. Представники громадської організації «Чемеровеччина – за конкретні справи» Г.І. Вірик та В.В. Прищепа мали можливість бути присутніми особисто,  поділитися теплом свого серця із присутніми і подарувати дітям подарунки.

Гуртківці Будинку школярів вітали учасників свята піснями і танцями, а учні 4 класу Чемеровецького НВК №1 (класний керівник Фастова Н.В) подарували лялькову виставу «Хто сказав «Няв»?»

Неймовірна щирість і тепло відчувалось у віршах, які читали самі діти. Скільки зусиль і бажання сподобатися присутнім, довести свою значимість було вкладено в них, і тому це найбільше вразило глядачів у залі.

На завершальному етапі заходу діти написали листи Св.Миколаю,  який є символом доброти і милосердя християн. Милосердного, доброго ставлення попросили  не тільки до себе, а й  до всього оточуючого світу, бо «Милосердя – це сила здатна захистити беззахисне». Щиро дякуємо всім, хто приєднався до цієї світлої акції та подарував дітям з особливими потребами нашого району радість і щастя.

 

Завідувач районною ПМПК Антецька І.О.

Повір у себе

Повір у себе

 

Повір у себе

Повір у себе

Повір у себе

Повір у себе

Повір у себе

 

Повір у себе

Повір у себе