Національно-патріотичне виховання учнівської молоді еколого-натуралістичними формами роботи

17 листопада 2016 року на базі Гуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів хімії, біології на тему «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді еколого-натуралістичними формами роботи – актуальне завдання педагогів загальноосвітніх навчальних закладів».
Семінар проводився районним методичним кабінетом з участю вчителів хімії, біології району за сприяння дирекції, підтримки педагогічного та учнівського колективів Гуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
У програмі заходу було передбачено розгляд його учасниками питань національно-патріотичного виховання учнів у системі навчально-виховного процесу загальноосвітніх навчальних закладів, упровадження у практику роботи педагогів Концепції національно- патріотичного виховання, реалізації у її контексті завдань екологічної освіти і виховання школярів та обмін досвідом проведення цього напрямку роботи під час організації навчально-виховного процесу, та позакласної роботи в загальноосвітніх закладах.
Під час круглого столу відбувся обмін досвідом роботи щодо вирішення педагогами проблем виховання громадян-патріотів України формами еколого-натуралістичної роботи на сучасному етапі реформування національної освіти, соціально-економічного розвитку і євроінтеграційного процесу держави.

gukiv-sem1

Михайловська І.М.- вчитель біології Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ст, Задоянчук О.В.- вчитель хімії Кугаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. ознайомили учасників семінару з матеріалами участі в обласному семінарі на базі ХОЕНЦУМу 9 листопада 2016 року та таку ж тему .
Вчитель хімії, біології Гуківської ЗОШ І-ІІІ ст – Лиськова М.Й. продемонструвала практичне впровадження в практику роботи сучасного педагога Концепції національно- патріотичного виховання продемонструвавши урок біології у 8 класі «Зсідання крові. Групи крові», та засідання гуртка юних хіміків «Нітрати у воді та грунті».
Дирекція в особі директора школи Чорнюк О. Г. та заступника директора з виховної роботи Ратушняк О.М ознайомили гостей з закладом і основними напрямками роботи школи, як учасника Всеукраїнського експерименту, охоче поділилися досвідом та напрацюваннями.
Учні школи провели змістовну екскурсію закладом.
Всі учасники семінару включились в дискусію, та обмінялись досвідом реалізації завдань національно-патріотичного виховання під час гурткової роботи, залучення обдарованої учнівської молоді до проведення еколого-натуралістичної роботи з різних напрямків природничих наук, удосконалення творчої співпраці педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчально-виховних закладів району з науковцями, працівниками державних установ і патріотично налаштованою громадськістю.