Моя майбутня професія

vibir-profesijВибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків в житті молодої людини. Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають працівники служби зайнятості та освітяни. Завершальним етапом професійного орієнтиру щоосені стає профорієнтаційний захід «Ярмарок професій», який цього річ відбувся 20 жовтня в приміщенні районного  Будинку культури. Його змогли відвідати учні 9-11 класів Чемеровецького НВК №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК», Чемеровецького НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія», Закупненської, Вишнівчицької, Гусятинської, Свіршковецької, Вільховецької, Чорнянської, Більської, Черчецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. На ярмарку випускники шкіл  ознайомилися з умовами прийому і навчання у заклади професійно-технічної та вищої  освіти  Хмельницької області.

Під час заходу було підведено підсумки відбірного етапу конкурсу малюнків «Моя  майбутня професія» серед учнів 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів району, в якому було представлено 37 робіт.
   Вітаємо  переможців:

 І – місце Пшегоцька Віта, учениця Шидловецької ЗОШ І-ІІ ступенів;

 ІІ – місце Котик Катерина, учениця Кормильчанської ЗОШ І-ІІ ступенів;

 ІІІ – місце Шкляр Богдан, учень Свіршковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Сподіваємося, що проведення таких заходів допоможе  учням визначитися з надзвичайно важливим життєвим вибором, обрати ту професію,  яка даруватиме радість, натхнення та творчість у повсякденному житті.

С.Пушкаренко