КОРИСНО!!! Українська розширена розкладка клавіатури

Реально корисна річ – з цією українською “клавіатурою” можна вводити російські символи і тому не потрібно активовувати додатково російську клавіатуру. І як результат перемикатися потрібно тільки між двома клавіатурами для вводу (укр, англ), а не додатково ще між рос.
—————————————————————-
Українська розкладка, яка додає деякі символи, що часто вживаються при наборі українською мовою. Ця розкладка не розроблялася спеціально для типографістів або програмістів, і є спробою додати мінімальний набір символів, який би був корисним широкому загалу.

Запропоновані символи третього рівня включають деякі типографіські символи, які все частіше потрібно вводити з розвитком настільних видавничих систем, а також деякі символи з абеток інших слов’янських мов, які часто доводиться набирати. Схема нижче показує типову українську розкладку з доданими символами, які можна вводити в третьому рівні.
————————————-
Зкачати клавіатуру
————————————-
Інструкція по встановленню для Windows XP®, Vista® та 7:

Звантажити нову розкладку
Розархівувати
Запустити файл setup.exe (потрібно мати права адміністратора)
Перевірити в налаштуваннях що вибрано саме розкладку Ukrainian – Unicode.

Тепер символи третього рівня можна набирати натиснувши і утримуючи праву клавішу Alt (або, альтерантивно, за допомогою Ctrl+Shift), напр., символ параграфа можна ввести за допомогою правий Alt+3, а символ гривні – правий Alt+Shift+3 (або, альтернативно, Ctrl+Shift+3 та Ctrl+лівий Shift+правий Shift+5 відповідно)