Коли на першому місці – професіоналізм

Традиційно Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться на різних рівнях протягом навчального року. Всього лише кілька днів тому районний етап конкурсу «Учитель року – 2017» завершився у номінаціях: «Початкові класи», «Біологія», «Інформатика».
Проведенню цього Конкурсу у нашому районі передувала тривала підготовка великої кількості педагогів, різних за фахом, досвідом, категорією, віком, але однакових у бажанні бути кращими, рухатися вперед, постійно вдосконалюватися і ні на мить не зупинятися на досягнутому. Конкурс фахової майстерності ніколи не був простим, тим більше сьогодні, коли вже крім звичного тестування з фаху, психології та педагогіки, майстер-класу, додалася оцінка діяльності вчителя-пошуковця через знайомство з його блогом . Крім цього, обов’язковим став захист навчальних проектів.
15 грудня 2016 року, після проведення цілої низки конкурсних уроків на базі Чемеровецького НВК №1, було визначено переможців Конкурсу та названо імена лауреатів. Отож, переможцями районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» стали:
• у номінації «Початкові класи»
Прищепа Оксана Михайлівна (Чемеровецький НВК №1)
• у номінації «Біологія»
Загрійчук Наталія Валентинівна (Чемеровецький НВК №2)
• у номінації «Інформатика»
Форкун Наталія Володимирівна ( Закупненська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
Лауреатами Конкурсу стали:
• у номінації «Початкові класи»
Вишневська Л. В. (Чемеровецький НВК №2), Ковбасюк Ю. Ю. (Летавська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Михайлишина О. І. ( Більська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
• у номінації «Біологія»
Мельничук Н. М. ( Бережанської ЗОШ І-ІІ ступенів), Бернадін М. Й. (Гуківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
• у номінації «Інформатика»
Шевчук О. В. (Чемеровецький НВК №1), Бойко О. І. ( Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Боб О. О. ( Івахновецька ЗОШ І-ІІ ступенів).
Отож, Конкурс професійної майстерності триває. І навіть визначення переможців районного етапу не поставить крапки у ньому: попереду у всіх переможців обласний етап, а там і не за горами – Всеукраїнський. Коли бачиш мету, перешкод не існує!

dscn9155

dscn9157

dscn9149

dscn9150

dscn9153