Дружнє плече допомоги

Дружнє плече допомоги

Дружнє плече допомоги

Дружнє плече допомоги26 березня 2015 року вчителів основ здоров’я та природознавства шкіл району гостинно приймав Чемеровецький медичний коледж. Коли ми звернулися з проханням прийняти нас в закладі, то й не сумнівалися, що буде досить високий рівень організації заходу, бо подібні зустрічі проводимо не вперше. Кожен етап, починаючи від зустрічі в фойє і до останньої хвилини перебування був продуманий організаторами та наповнений позитивними емоціями. Теоретичними і практичними знаннями з вчителями щодо надання першої кваліфікованої допомоги ділилися працівники медичного училища: Задорожний А.Й., Задорожний А.А., Гладкий М.І. та їхні студенти. Вони продемонстрували практичні навички з використанням медичного обладнання та підручних засобів, які можна використовувати для надання першої домедичної допомоги потерпілому при травмах опорно-рухового апарату, зупинці серця і дихання, кровотечах, пораненнях. В ході заняття учасники отримали комплект ілюстративних матеріалів: таблиці «Перша медична допомога», буклет «Реанімація для початківців», пам’ятка «Невідкладна допомога при кровотечах». Усі бажаючі мали можливість застосувати набуті вміння з надання першої долікарської допомоги на сучасних тренажерах та муляжах.
Учасники семінару щиро вдячні усім працівникам Чемеровецького медичного коледжу високу організацію заходу та змістове наповнення заходу, студентам та особисто директору Шерстюку Петру Ярославовичу.
Сподіваємось, що питання, які розглядалися допоможуть правильно прийняти рішення і не допустити зволікання в діях по наданню першої долікарської допомоги у будь-яких життєвих ситуаціях.

Методисти районного методичного кабінету
Дудко Л.О., Пушкаренко С.М