Біологія 6 клас. Посібник для вчителя

У 2014 -2015 навчальному році педагоги та учні України працюватимуть за новою програмою , затвердженою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України

наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
від 06.06 2012 р.  № 664 «Про затвердження навчальних програм для загальноосвітніх навчальних  закладів ІІ ступеня»

Творча група вчителів біології Чемеровецького району Хмельницької області при відділі освіти Чемеровецької РДА пропонує орієнтовне календарно-тематичне та поурочне планування навчального матеріалу з додатками  , що вивчаються з  курсу « Біологія» 6  клас згідно з державною програмою за новим Державним стандартом .

Добираючи методи навчання, які забезпечували б реалізацію цілей біологічної освіти, вчителі творчої групи надали перевагу методам самостійного здобуття знань, що спрямовані на реалізацію принципу самонавчання і саморозвитку особистості. Для ефективного засвоєння знань пропонуються опорні схеми, таблиці, кросворди, вправи з елементами інтерактивних технологій, уроки міні-проекти .

Даний комплект рекомендується для використання  вчителями  біології. Використання посібника можливе вчителями  природознавства, географії, екології та керівниками гуртків природничого циклу.

Щоб завантажити посібник, зверніться до адміністратора сайту за допомогою форми зворотнього зв’язку.