Педагогічний міст для для вихователів старших груп та вчителів початкових класів

05 квітня 2016 року на базі дошкільних навчальних закладів №1 та №2          смт. Чемеровець було проведено педагогічний міст для для вихователів старших груп та вчителів початкових класів шкіл району за проблемою «Дошкільна та початкова освіта – питань багато, проблема одна». Вчителі 4-х класів відвідали заняття з мовленнєвого спілкування у трьох старших групах. В Чемеровецькому ДНЗ №1 заняття проводила вихователь-методист Мотрій Олена Іванівна, в ДНЗ №2 вихователь–методист Гординська Людмила Іванівна та вихователь Барило Світлана Михайлівна.

Логопедом ДНЗ №2 Баньковською Оленою Дем’янівною проведено заняття з дітьми–логопатами середньої групи та проведено майстер-клас для вихователів та вчителів.

Також до роботи долучився практичний психолог Чемеровецького ДНЗ №2 Стукан Іванна  Іванівна, яка  надала рекомендації з питання «Успішна адаптація як умова гармонійного розвитку особистості».

Ініціаторами педагогічного мосту стали методисти райметодкабінету Загородня Ніна Анатоліївна та Ковальчук Майя Сергіївна.

Кроме того, сайты могут иметь языковые версии русскоязычная, англоязычная и другие.