Семінар вчителів англійської мови на базі Юрковецької ЗОШ І-ІІ ступенів

13.02.2018 з метою надання методичної допомоги вчителям іноземної мови щодо формування в учнів у процесі позакласної роботи з англійської мови лінгвістичних інтересів, спрямованих на поглиблення знань, комунікативних умінь і навичок відбувся районний семінар-практикум з теми «Позакласна робота з іноземної мови, як невід’ємна складова  навчально-виховного процесу» на базі Юрковецької ЗОШ І-ІІ ст..

Теоретичний блок був представлений виступами методиста районного методичного кабінету Чемеровецької РДА Лагор Н.В, вчителя англійської мови Летавської ЗОШ І-ІІІст.Горбач О.С з теми «Позакласна робота з англійської мови , як шлях удосконалення мовленнєвих навичок учнів» та керівника районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови Паламарчук Л.М

У практичній частині учитель англійської мови Юрковецької ЗОШ І-ІІ ст..Драпата Н. В поділилася власним досвідом із позакласної роботи.   . Вона узагальнила форми позакласної роботи з іноземної мови та продемонструвала дидактичні ігри, які використовує на своїх уроках. Було проведено виховний захід « День закоханих або St. Valentsnes Day!» під час якого декламували вірші, співали пісні, танцювали.

Під час круглого столу педагоги мали змогу обмінятися думками щодо теми семінару, поділитися власними напрацюваннями. Піднімалися питання щодо організації роботи літніх мовних таборів як однієї з форм позакласної роботи та проведення державної підсумкової атестації з іноземної мови у 2018 році в 9 та 11 класах.

Наприкінці учасники семінару отримали методичні рекомендації